Vavřinecký potok - úvodní stránka
Vavřinecký potok - ročník 2012
Výsledky - ročník 2012
K1M
hlavní závod
K1Ž
hlavní závod
C1
hlavní závod
C2
hlavní závod
GMX
hlavní závod
K1M
vložený závod
K1Ž
vložený závod
C1
vložený závod
C2
vložený závod
GMX
vložený závod

K1M hlavní závod

pořadí číslo posádka oddíl / adresa celkem čas body
1 1 Srbecký Pavel Pinguin Outdoor Equipment 0 1:17:31 0
2 3 Jiří Šťastný Racek Brno 1 1:16:00 1
3 8 Pavel Bečka Racek Brno 7 1:29:35 1
4 26 Tomáš Neumann Šán 8 1:31:59 1
5 172 Jaromír Hoffmann Vodáci Napajedla 8 1:29:34 2
6 13 Jan Šťastný TJ Sokolo Brno 1 8 1:28:43 2
7 142 Václav Šolín VK Slavia Hradec Králové 9 1:31:37 2
8 9 Jan Žamberský Racek Brno 9 1:25:15 5
9 69 Vajskebr V. Delfín Jablonec TJ 9 1:24:29 5
10 52 Jakub Suchý SOKOL TROJA 10 1:27:45 5
11 53 Jiří Srbek SOKOL TROJA 10 1:27:17 5
12 61 Tomáš Pražák TJ Sokol Kobylisy 11 1:35:30 2
13 178 Milan Mičák Vodáci Napajedla 12 1:28:25 6
14 5 Eduard Skalický Racek Brno 13 1:33:46 5
15 54 Míra Kodada SOKOL TROJA 13 1:28:56 7
16 58 Gomola Rudolf KVT Rakovník 16 1:38:25 5
17 84 Jiří Moravčík Vodáci Napajedla 20 1:57:05 0
18 7 Kamil Reichardt Racek Brno 20 1:45:42 6
19 11 Skrbek Ondřej TJ Přetejk 22 1:33:01 14
20 177 Michal Mičák Vodáci Napajedla 23 1:44:28 9
21 180 Filip Stuchlík Vodáci Napajedla 23 1:42:44 10
22 176 Petr Vrtal Vodáci Napajedla 23 1:40:28 11
23 55 Pavel Lochtág SOKOL TROJA 24 2:01:09 2
24 62 Jiří Černý TJ Sokol Kobylisy 24 1:59:26 3
25 144 Jakub Silber VK Slavia Hradec Králové 25 1:53:42 7
26 174 Zbyšek Chromý Vodáci Napajedla 25 1:49:28 9
27 4 Petr Konečný Racek Brno 26 1:42:38 13
28 141 Martin Smetiprach VK Slavia Hradec Králové 27 1:55:10 8
29 173 Jaroslav Nikl Vodáci Napajedla 28 1:47:35 13
30 214 Viktor Feiferlík TJ Union Plzeň 29 2:12:11 1
31 88 Stanislav Malý Vodáci Napajedla 30 1:55:35 11
32 213 Jan Havelka TJ Union Plzeň 31 2:12:45 3
33 139 Libor Soucek TJ Sokol Kobylisy 32 2:17:35 2
34 31 Dřízhal Jiří Aqua Týnec 34 2:16:25 4
35 15 Vojtěch Neumann Šán 35 2:24:03 1
36 171 Jiri Muric JLI Brno 35 2:13:13 7
37 169 Lada Jarusek JLI Brno 36 2:14:11 7
38 235 Kunc Jiří Racek Brno 36 1:46:22 21
39 146 Zdeněk Aur VK Slavia Hradec Králové 38 2:13:05 10
40 202 Martin Nunvář Kačeři Chrudim 40 2:23:47 7
41 231 Boček Antonín Slovan Jindřichův Hradec TJ 41 2:24:06 7
42 57 Doubrava Václav KVT Rakovník 41 1:41:58 29
43 201 Petr Celnar Kačeři Chrudim 44 2:24:10 10
44 147 Martin Pešava VK Slavia Hradec Králové 45 2:12:43 17
45 143 Petr Sedlák VK Slavia Hradec Králové 45 1:54:14 26
46 186 Tomáš Andrle SK Zlíchov 46 2:44:35 2
47 184 Martin Kraml SK Zlíchov 48 2:41:14 6
48 67 Christl I. Delfín Jablonec TJ 48 2:23:08 15
49 73 Pour V. st. Delfín Jablonec TJ 49 2:53:02 1
50 185 Radek Aksman SK Zlíchov 49 2:45:08 5
51 190 Robert Marek SK Zlíchov 50 2:45:54 6
52 29 Miloš Vojtíšek Aqua Týnec 50 2:17:29 20
53 30 Miloš Vojtíšek Aqua Týnec 50 2:17:10 20
54 48 Zimmermann Frank M&R Glauchau 51 2:59:48 0
55 51 Wagner Steften M&R Glauchau 51 2:57:49 1
56 182 Jan Polák SK Zlíchov 52 2:49:56 6
57 71 Šváb M. Delfín Jablonec TJ 52 2:36:12 12
58 152 Josef Linhart VK Slavia Hradec Králové 52 2:26:28 17
59 234 Briešťanský Benjamin Racek Brno 52 1:37:36 42
60 72 Pour V. Delfín Jablonec TJ 53 2:53:51 5
61 220 Tomáš Duffek Klub vodáků Střekov 55 3:00:09 3
62 65 Matouš J. Delfín Jablonec TJ 55 2:54:20 6
63 188 Martin Klejch SK Zlíchov 55 2:45:04 11
64 216 Martin Bitter Klub vodáků Střekov 56 3:05:15 2
65 191 Vít Otípka SICO 56 3:03:57 3
66 179 Karel Ševčík Vodáci Napajedla 56 1:59:50 35
67 151 Pavel Tlustý VK Slavia Hradec Králové 57 2:27:07 22
68 145 Dan Richter VK Slavia Hradec Králové 57 2:13:41 29
69 89 Ivan Sanitrák Vodáci Napajedla 57 1:56:30 37
70 47 Zimmermann Rico M&R Glauchau 58 2:59:18 7
71 203 Libor Zach Kačeři Chrudim 58 2:23:15 25
72 215 Krans Martin Klub vodáků Střekov 59 3:04:12 5
73 87 Matrin Cvek Vodáci Napajedla 59 1:57:43 39
74 68 Koudelka P. Delfín Jablonec TJ 60 2:52:47 12
75 78 Václav Růchl CKO Harfa 62 3:15:27 3
76 75 Henry Rott CKO Harfa 62 3:14:35 3
77 74 Šváb V. Delfín Jablonec TJ 62 2:34:48 23
78 77 Martin Škalda CKO Harfa 63 3:15:28 4
79 63 Bedrník J. Delfín Jablonec TJ 64 3:00:53 12
80 50 Schvarzenberger Stefan M&R Glauchau 64 2:58:20 13
81 189 Jiří Kotyza SK Zlíchov 64 2:43:41 21
82 21 Ondřej Zeman Šán 65 3:20:32 3
83 45 Meese Bernhardl M&R Glauchau 67 3:00:37 15
84 82 Weber, Jörg Kanu Verein Neuruppin 67 2:19:56 36
85 64 Hilner J. Delfín Jablonec TJ 68 3:05:37 14
86 150 Karel Hanák VK Slavia Hradec Králové 69 2:20:02 37
87 23 Jan Luxa Šán 70 3:19:14 9
88 140 Jan Soucek TJ Sokol Kobylisy 70 2:17:14 40
89 44 Klingenberger Frank M&R Glauchau 71 3:01:46 19
90 136 Jan Procházka KK Slavia Praha 72 3:32:18 4
91 192 Viktor Bečov SICO 72 3:03:24 19
92 221 Fiala Zdeněk Albatros Písek 72 1:52:22 54
93 133 Stanislav Hrdlička KK Slavia Praha 73 3:33:35 5
94 20 Jakub Pašava Šán 73 3:21:11 11
95 49 Meyner Horst M&R Glauchau 74 2:59:24 23
96 46 Bachmann Jörg M&R Glauchau 75 3:00:57 23
97 80 Birkolz, Frank Kanu Verein Neuruppin 75 2:20:54 43
98 211 Drnec Rudolf KTL Brno 76 3:29:27 10
99 208 David Konbza Kačeři Chrudim 76 3:27:16 11
100 127 Jakub Hrdlička KK Slavia Praha 77 3:40:45 5
101 81 Marschner Frank Kanu Verein Neuruppin 77 2:21:37 45
102 156 Tomáš Roček VK Slavia Hradec Králové 78 2:32:09 40
103 153 Jan Němec VK Slavia Hradec Králové 78 2:26:20 43
104 226 Suchý Sokol Troja 79 3:47:00 4
105 121 Tomáš Stehlík KK Slavia Praha 79 3:43:39 6
106 134 Josef Sailer KK Slavia Praha 79 3:33:24 11
107 131 Martin Mašek KK Slavia Praha 81 3:38:37 10
108 125 Martin Vavřín KK Slavia Praha 81 3:37:42 11
109 227 Vála Sokol Troja 82 3:54:33 3
110 198 Antonín Tomáš Řeka Klub pro vodní sporty 82 3:53:56 4
111 225 Palička Sokol Troja 83 3:56:02 3
112 123 David Hlaváček KK Slavia Praha 83 3:42:42 10
113 122 Martin Hlaváček KK Slavia Praha 84 3:43:31 11
114 38 Martin Merta Mejlova parta 86 3:53:32 8
115 210 Hustý Ilja KTL Brno 86 3:29:39 20
116 40 Milan Viták Mejlova parta 87 3:52:28 9
117 41 Vojtěch Janský Mejlova parta 87 3:53:18 9
118 39 Milan Žižka Mejlova parta 87 3:53:41 9
119 204 Michal Urbánek Kačeři Chrudim 87 3:29:10 21
120 205 Zbyšek Trojan Kačeři Chrudim 87 2:22:20 54
121 157 Karel Barták Sokol Troja 88 3:53:16 10
122 107 Martin Zavadil Kajak VUT Brno 89 4:06:46 4
123 196 Tahal Pavel Řeka Klub pro vodní sporty 90 3:56:42 10
124 17 Michal Novotný Šán 90 3:22:03 27
125 193 Neumann Zbyněk Řeka Klub pro vodní sporty 91 3:56:13 11
126 19 Ondřej Petrák Šán 91 3:21:25 29
127 199 Fory Jaroslav Řeka Klub pro vodní sporty 92 3:54:54 13
128 162 Jan Kučera Sokol Troja 92 3:53:05 14
129 130 Petr Hejzák KK Slavia Praha 92 3:39:18 21
130 195 Okrouhlý Matouš Řeka Klub pro vodní sporty 93 4:04:10 9
131 103 Juraj Bolech Kajak VUT Brno 94 4:08:18 8
132 164 Martin Šmíd Sokol Troja 94 3:51:51 17
133 124 Adam Lněnička KK Slavia Praha 94 3:42:52 21
134 106 Dan Bosák Kajak VUT Brno 95 4:07:08 10
135 108 Jirka Kubr Kajak VUT Brno 99 4:06:04 14
136 163 Františk Kalášek Sokol Troja 100 3:52:05 22
137 109 Antonín Homola Kajak VUT Brno 103 4:34:32 4
138 97 Martin Hašek Kajak VUT Brno 106 4:37:38 6
139 115 Tomáš Martynek Kajak VUT Brno 109 4:53:40 1
140 110 Martin Kulich Kajak VUT Brno 109 4:36:18 9
141 96 Ulč Lubomír TJ ČSAD Plzeň 111 4:53:51 3
142 93 Erhart Jakub TJ ČSAD Plzeň 111 4:11:43 24
143 113 Marek Kaleta Kajak VUT Brno 114 4:34:41 15
144 94 Kubín Zdeněk TJ ČSAD Plzeň 116 4:54:59 7
145 91 Kulle Martin TJ ČSAD Plzeň 117 4:56:32 7
146 114 Lukáš Famfulík Kajak VUT Brno 118 4:37:40 18
147 120 Hanka Lišková Kajak VUT Brno 119 4:52:04 11
148 118 Karel Kněžínek Kajak VUT Brno 120 4:52:22 12
149 92 Havránek Petr TJ ČSAD Plzeň 121 4:56:03 11
150 111 Ondra Vlasák Kajak VUT Brno 122 4:39:08 21
151 116 Jirka Hubáček Kajak VUT Brno 125 4:54:09 16
152 90 Stuna Pavel TJ ČSAD Plzeň 126 4:56:46 16
153 102 Zbyšek Sailer Kajak VUT Brno 126 4:35:45 27
154 117 Pavel Plášil Kajak VUT Brno 127 4:53:25 19
155 100 Lukáš Kobza Kajak VUT Brno 130 4:36:12 30
156 119 Wláďa Wrhel Kajak VUT Brno 137 4:51:46 30
157 36 Kozina Táborníci Perun 138 4:37:14 38
158 35 Kary Táborníci Perun 139 4:36:27 39
159 66 Jelenský J. Delfín Jablonec TJ 143 4:09:36 57
70 Tomeš J. Delfín Jablonec TJ