Vavřinecký potok - úvodní stránka
Vavřinecký potok - ročník 2013
Výsledky - ročník 2012
K1M
hlavní závod
K1Ž
hlavní závod
C1
hlavní závod
C2
hlavní závod
GMX
hlavní závod
K1M
vložený závod
K1Ž
vložený závod
C1
vložený závod
C2
vložený závod
GMX
vložený závod

K1M hlavní závod

pořadí číslo posádka oddíl body čas celkem
1 17 Šťastný Jiří Racek Brno 1 1:20:20 1
2 39 Remar Martin KVT Rakovník 1 1:22:58 2
3 76 Harant Karel   1 1:26:11 3
4 29 Neumann Vojtěch Racek Brno 0 1:28:38 4
5 77 Legat Petr   2 1:25:43 4
6 1 Snížek Petr Down River Crew 4 1:23:34 5
7 79 Chalupáč Jan TJ Sokol Kobylisy 0 1:34:15 6
8 35 Čáp Svojmír VK Kladno 1 1:32:14 6
9 112 Šolín Vašek VK Slavia Hradec Králové 1 1:33:45 7
10 31 Šťastný Jan TJ Sokol Brno I 2 1:31:05 7
11 23 Dojiva Martin Racek Brno 0 1:38:01 8
12 28 Báča Petr Racek Brno 1 1:37:36 9
13 22 Skalický Eduard Racek Brno 2 1:35:12 9
14 239 Procházka Jan KSK Praha 3 1:35:29 10
15 25 Páleník Juraj Racek Brno 3 1:34:30 10
16 156 Hofmann Jaromír OVS Napajedla 5 1:31:43 10
17 2 Radeček Down River Crew 6 1:28:52 10
18 24 Bečka Pavel Racek Brno 2 1:38:24 11
19 162 Moravčík jiří OVS Napajedla 3 1:37:33 11
20 125 Antonín Tomáš KVS Řeka 5 1:34:35 12
21 42 Doubrava Václav KVT Rakovník 4 1:38:32 13
22 34 Jirka Martin VK Kladno 4 1:38:20 13
23 21 Briešťanský Benjamín Racek Brno 7 1:33:32 13
24 19 Šlapák Jiří Racek Brno 1 1:46:58 14
25 5 Grussmann Zbyněk Krnov 7 1:36:34 15
26 168 Šup Jan Kotva Bráník 2 1:49:23 16
27 169 Krupka Michal Kotva Bráník 2 1:48:43 16
28 12 Reichardt Kamil Racek Brno 5 1:44:15 16
29 26 Vykopal Jan Racek Brno 5 1:43:33 16
30 185 Baček Antonín Slovan Jindřichův Hradec 2 1:51:09 17
31 43 Vydra Josef KVT Rakovník 5 1:46:17 17
32 20 Váňa Martin Racek Brno 7 1:40:54 17
33 84 Černý Jiří TJ Sokol Kobylisy 0 1:56:32 18
34 45 Bukový Petr KVT Rakovník 5 1:46:50 18
35 41 Gomola Rudolf KVT Rakovník 9 1:40:12 18
36 228 Radek Stach Praha 3 1:52:50 19
37 51 Martin Loukota Srch 5 1:48:20 19
38 124 Neumann Zbyněk KVS Řeka 9 1:42:02 19
39 184 Hrůša Daniel Slovan Jindřichův Hradec 5 1:51:07 20
40 52 Petr Fantyš Srch 7 1:47:48 20
41 105 Aur Zdeněk VK Slavia Hradec Králové 7 1:47:53 20
42 10 Muric Jiří Racek Brno 7 1:50:13 21
43 190 Fichtner Jiří TJ Union Plzeň 8 1:47:35 21
44 226 Vojta Hyka Praha 6 1:54:09 22
45 83 Pražák Tomáš TJ Sokol Kobylisy 5 1:57:14 23
46 80 Fojtík Vít TJ Sokol Kobylisy 5 1:59:21 24
47 170 Tomáš Duffek Ústí nad Labem 8 1:53:16 24
48 106 Smetiprach Martin VK Slavia Hradec Králové 11 1:47:31 24
49 81 Paris Marek TJ Sokol Kobylisy 6 1:59:56 25
50 4 Nálepa Vladimír Krnov 11 1:49:58 25
51 27 Váňa Boris Racek Brno 14 1:44:51 26
52 142 Stuna Pavel TJ ČSAD Plzeň 4 2:09:55 28
53 9 Hovorka Roman Racek Brno 13 1:51:19 28
54 128 Anderle Tomáš SK Zlíchov 2 2:16:40 30
55 115 Žilinský Jaroslav VK Slavia Hradec Králové 13 1:54:45 30
56 227 Tomáš Hyka Praha 14 1:52:57 30
57 157 Mičák Milan OVS Napajedla 9 2:04:36 31
58 158 Jasanský Petr OVS Napajedla 10 2:03:15 31
59 104 Hajzler Aleš VK Slavia Hradec Králové 11 2:01:01 31
60 113 Sedlák Petr VK Slavia Hradec Králové 14 1:55:13 31
61 49 Celler Radek Ostrava 19 1:44:42 31
62 129 Mališ Martin SK Zlíchov 5 2:16:00 32
63 114 Linhart Josef VK Slavia Hradec Králové 9 2:06:34 32
64 143 Kule Martin TJ ČSAD Plzeň 9 2:10:11 33
65 71 Wagner Steffen M&R Glauchau 0 2:29:30 34
66 132 Myslivec Jirka SK Zlíchov 20 1:53:44 36
67 126 Tahal Pavel KVS Řeka 8 2:19:59 37
68 159 Chromý Zbyšek OVS Napajedla 6 2:24:31 38
69 121 Čejp Jan VK Slavia Hradec Králové 1 2:37:30 39
70 231 Koukal Jan KTL Brno 3 2:35:25 40
71 91 Hlaváček David KK Slavia Praha 4 2:33:52 40
72 7 Procházka Jan Praha 21 1:59:30 40
73 141 Hlavatý Jakub TJ ČSAD Plzeň 17 2:09:23 41
74 59 Keller Ivo Kačeři Chrudim 1 2:44:50 43
75 68 Horst Andre M&R Glauchau 8 2:30:30 43
76 187 Havelka Richard Plzeň 0 2:49:30 44
77 102 Hlaváček Martin KK Slavia Praha 1 2:47:55 44
78 86 Kratochvíl Tomáš KDM Hradec Králové 3 2:42:29 44
79 87 Páv Ondřej KDM Hradec Králové 4 2:42:01 44
80 93 Vavřín Martin KK Slavia Praha 8 2:33:56 44
81 89 Mencl Lumír KDM Hradec Králové 2 2:47:05 45
82 88 Roll Maxim KDM Hradec Králové 5 2:41:26 45
83 232 Černý Michal KTL Brno 6 2:40:03 45
84 234 Koukal Petr KTL Brno 7 2:37:12 45
85 90 Stehlík Tomáš KK Slavia Praha 9 2:33:38 45
86 183 Viktor Feiferlík   1 2:51:45 46
87 119 Vondra Michal VK Slavia Hradec Králové 7 2:38:28 46
88 66 Schmutzler Jorg M&R Glauchau 14 2:29:26 48
89 189 Havelka Jan Plzeň 1 2:59:10 50
90 73 Lichtág Boatpark 4 2:52:50 50
91 100 Cee Michal KK Slavia Praha 8 2:48:12 51
92 240 Šváb Míra TJ Delfín Jablonec 14 2:34:42 51
93 57 Zitko Petr Kačeři Chrudim 5 2:55:55 52
94 60 Celnar Petr Kačeři Chrudim 5 2:54:35 52
95 144 Vála Václav Sokol Troja 2 3:04:17 53
96 47 Pavlík Tomáš ZBV 11 2:47:19 54
97 101 Bušta Radek KK Slavia Praha 19 2:33:48 55
98 179 Kamil Říha Ústí nad Labem 6 3:01:52 56
99 138 Brunner  Miloš SK Zlíchov 4 3:08:16 57
100 64 Zimmermann Rico M&R Glauchau 6 3:02:49 57
101 63 Zimmermann Frank M&R Glauchau 7 3:01:52 57
102 198 Petříček Petr Loděnice Vltava 4 3:08:32 58
103 137 Božko Vlastimil SK Zlíchov 5 3:07:54 58
104 136 Vaněk Tomáš SK Zlíchov 5 3:08:14 58
105 195 Pavlišta Dan Loděnice Vltava 5 3:10:12 59
106 65 Bachmann Jorg M&R Glauchau 8 3:02:24 59
107 178 Petr Jansa Ústí nad Labem 8 3:02:36 59
108 61 Zach Libor Kačeři Chrudim 13 2:53:42 59
109 165 Hoffmann Jakub OVS Napajedla 14 2:51:15 59
110 188 Havelka Michal Plzeň 11 2:59:45 60
111 62 Meese Bernhardt M&R Glauchau 7 3:09:00 61
112 99 Mixa Lukáš KK Slavia Praha 17 2:48:20 61
113 151 Král Petr Racek Čelákovice 1 3:22:56 62
114 207 Sehnoutka Martin Kajak VUT Brno 6 3:13:16 62
115 164 Sanytrák ivan OVS Napajedla 17 2:51:48 62
116 145 Souček Libor TJ Sokol Kobylisy 0 3:27:32 63
117 205 Bolech Juraj Kajak VUT Brno 7 3:13:57 63
118 175 Aleš Morvay Ústí nad Labem 13 3:02:29 64
119 210 Zavadil Martin Kajak VUT Brno 2 3:28:10 65
120 209 Bradáč Martin Kajak VUT Brno 9 3:12:45 65
121 149 Janák Jan Racek Čelákovice 6 3:21:19 66
122 150 Marvan Jakub Racek Čelákovice 6 3:20:44 66
123 199 Daněk Ondřej Loděnice Vltava 12 3:08:23 66
124 173 Jan Václavík Ústí nad Labem 16 3:02:44 67
125 148 Musil Petr TJ Sokol Kobylisy 5 3:27:05 68
126 67 Schmutzler Lukas M&R Glauchau 5 3:29:32 69
127 72 Sluka Boatpark 5 3:28:56 69
128 120 Novák Viktor VK Slavia Hradec Králové 31 2:39:02 70
129 200 Hašek Martin Kajak VUT Brno 2 3:43:00 73
130 171 Petr Novotný Ústí nad Labem 3 3:42:47 74
131 212 Plašil Pavel Kajak VUT Brno 12 3:26:50 75
132 33 Šlesingr František STS Chvojkovice brod 14 3:25:35 76
133 177 Tomáš Srostlík Ústí nad Labem 5 3:44:45 77
134 235 Panuščík Petr   15 3:30:00 79
135 203 Mareček Jan Kajak VUT Brno 5 3:50:40 80
136 225 Sailer Zbyněk Kajak VUT Brno 2 4:02:32 83
137 53 Hašek Lubomír Kajak VUT Brno 5 3:58:19 83
138 197 Šrámek Martin Loděnice Vltava 31 3:09:14 85
139 224 Kubr Jiří Kajak VUT Brno 6 4:02:54 87
140 174 Martin Kraus Ústí nad Labem 15 3:44:28 87
141 223 Kaleta Marek Kajak VUT Brno 10 3:57:26 88
142 172 David Michovský Ústí nad Labem 8 4:04:00 89
143 221 Martynek Tomás Kajak VUT Brno 10 4:04:30 92
144 238 Péťa   28 3:30:18 92
145 215 Karásek Eda Kajak VUT Brno 8 4:14:16 94
146 204 Schmid Vláďa Kajak VUT Brno 23 3:49:30 97
147 152 Janák Zdeněk Racek Čelákovice 41 3:22:23 102
148 222 Wrhel Vladimír Kajak VUT Brno 25 3:59:40 104
149 217 Kučo Stanislav Kajak VUT Brno 16 4:28:12 109
150 127 Vanko Jaroslav KVS Řeka 6 5:19:37 125
  176 Michal Kundrát Ústí nad Labem      
  191 Houška Libor TJ Union Plzeň      
  208 Kutálek David Kajak VUT Brno      
  218 Bosák Daniel Kajak VUT Brno      
  236 Kučera Jan