Vavřinecký potok - úvodní stránka
Vavřinecký potok - ročník 2014
Výsledky - ročník 2012
K1M
hlavní závod
K1Ž
hlavní závod
C1
hlavní závod
C2
hlavní závod
GMX
hlavní závod
K1M
vložený závod
K1Ž
vložený závod
C1
vložený závod
C2
vložený závod
GMX
vložený závod

K1M hlavní závod

pořadí číslo posádka oddíl body čas celkem
1 19 Pavel Srbecký Pinguin Outdoor Equipment 1 1:15:43 1
2 9 Jiří Šťastný Racek Brno 1 1:18:10 2
3 38 Matěj Holub Down River Crew 5 1:16:25 5
4 2 Tomáš Litera Kajak VUT Brno 1 1:26:47 6
5 214 Jaromír Hoffmann OVS Napajedla 4 1:27:00 9
6 48 Jiří Anděl Kabálek Vodáci Prachatice 5 1:25:31 9
7 210 Jiří Moravčík OVS Napajedla 1 1:34:05 10
8 97 Jan Chlupáč TJ Sokol Kobylisy 4 1:28:49 10
9 39 Petr Snížek Down River Crew 7 1:21:59 10
10 5 Benjamin Briešťanský Racek Brno 3 1:37:58 14
11 18 Ondřej Pavelka Racek Brno 3 1:44:00 17
12 96 Tomáš Pražák TJ Sokol Kobylisy 3 1:43:46 17
13 7 Jindřich Kunc Racek Brno 6 1:37:50 17
14 43 Gomola Rudolf KVT Rakovník 7 1:36:59 17
15 40 Horn Radek Down River Crew 10 1:30:21 17
16 174 Stach Radek VK Slavoj Praha 2 1:48:35 18
17 111 Jakub Silber VK Slavia Hradec Králové 4 1:44:12 18
18 212 Milan Mičák OVS Napajedla 7 1:38:01 18
19 108 Břéťa Grnó VK Slavia Hradec Králové 11 1:31:00 18
20 95 Jiří Černý TJ Sokol Kobylisy 5 1:45:51 20
21 3 Vladimír Nálepa STS Chvojkovice brod 7 1:41:43 20
22 213 Přemysl Ulmann OVS Napajedla 15 1:31:34 22
23 175 Hyka Tomáš VK Slavoj Praha 8 1:48:10 24
24 6 Tadeáš Nanjo Racek Brno 11 1:42:27 24
25 14 Martin Dojiva Racek Brno 6 1:53:59 25
26 65 Bohuslav Chadim TJ Delfín Jablonec 8 1:50:40 25
27 98 Jiří Hromádka TJ Sokol Kobylisy 6 1:56:58 26
28 81 Libor Zach Vodácké sdružení Kačeři 17 1:36:28 27
29 16 Jiří Šlapák Racek Brno 14 1:45:20 28
30 35 Marek Vachule TJ zrakově postižených ZORA Praha 10 1:54:39 29
31 44 Doubrava Václav KVT Rakovník 16 1:42:19 29
32 11 Radek Šubrt Racek Brno 15 1:47:20 30
33 101 Jan Procházka TJ Sokol Trója 9 2:04:40 33
34 10 Jan Štambera Racek Brno 18 1:48:25 34
35 119 Pavel Tlustý VK Slavia Hradec Králové 5 2:19:12 36
36 66 Míra Šváb TJ Delfín Jablonec 12 2:04:50 36
37 47 Bukový Petr KVT Rakovník 22 1:44:37 36
38 211 Ivan Sanitrák OVS Napajedla 21 1:49:21 37
39 26 Tomáš Hanzal Aqua Týnec 2 2:29:15 38
40 139 Alan Drozden Klub Larse Heletaga 4 2:27:41 39
41 152 Martin Hlaváček KK Slavia Praha 5 2:25:15 39
42 125 Pepa Linhart VK Slavia Hradec Králové 14 2:07:02 39
43 201 Martin Kraus Vodáci Střekov 3 2:34:34 42
44 89 Radek Aksman SK Zlíchov 5 2:30:20 42
45 137 Petr Soukup Klub Larse Heletaga 6 2:28:38 42
46 32 Petr Smělý Aqua Týnec 7 2:26:35 42
47 158 Jaroslav Tošner KK Slavia Praha 9 2:22:35 42
48 64 Vladimír Pour st. TJ Delfín Jablonec 8 2:29:41 44
49 215 Pavel Lachman OVS Napajedla 17 2:10:47 44
50 127 Jan Čejp VK Slavia Hradec Králové 3 2:41:08 45
51 198 Petr Jansa Vodáci Střekov 5 2:36:01 45
52 29 Jiří Dřízhal Aqua Týnec 11 2:27:25 46
53 142 Haváček Josef TJ Union Plzeň 11 2:26:48 46
54 153 David Hlaváček KK Slavia Praha 12 2:25:08 46
55 225 Radek Fox Konstruktiva Praha KV 9 2:33:24 47
56 30 Jakub Reichl Aqua Týnec 13 2:27:05 48
57 217 Aleš Gala OVS Napajedla 21 2:09:52 48
58 71 Pepa Kulhánek TJ Delfín Jablonec 14 2:26:29 49
59 22 Martin Merta Mejlova parta 6 2:46:40 51
60 155 Martin Vavřín KK Slavia Praha 8 2:42:27 51
61 143 Fichtner Jiří TJ Union Plzeň 12 2:34:58 51
62 222 Tamara Bergerová TJ ČSAD Plzeň 2 2:55:50 52
63 154 Stanislav Hrdlička KK Slavia Praha 9 2:42:48 52
64 126 Lukáš Procházka VK Slavia Hradec Králové 12 2:35:51 52
65 21 Milan Viták Mejlova parta 8 2:47:14 53
66 202 Martin Bitter Vodáci Střekov 14 2:34:34 53
67 31 Pavel Šetek Aqua Týnec 18 2:26:50 53
68 120 Vojta Tlustý VK Slavia Hradec Králové 25 2:19:00 56
69 220 Martin Kulle TJ ČSAD Plzeň 7 2:56:37 57
70 221 Pavel Stuna TJ ČSAD Plzeň 7 2:56:10 57
71 135 Kryštof Beneš Klub Larse Heletaga 21 2:30:23 58
72 131 Kuba Marvan TJ Racek Čelákovice 3 3:08:23 59
73 91 Zajíc Kraml SK Zlíchov 8 3:00:27 60
74 156 František Stejskal KK Slavia Praha 27 2:23:33 60
75 74 Martin Škalda CKO Harfa 4 3:10:34 61
76 192 Pavel Plášil Kajak VUT Brno 12 2:54:34 61
77 195 Jiří Kubr Kajak VUT Brno 14 2:52:54 62
78 191 Martin Bradáč Kajak VUT Brno 14 2:54:47 63
79 67 Jirka Hilner TJ Delfín Jablonec 25 2:34:04 64
80 216 Petr Jasanský OVS Napajedla 35 2:17:25 65
81 88 Ferda Andrle SK Zlíchov 16 2:57:40 66
82 161 Josef Sailer KK Slavia Praha 22 2:44:17 66
83 113 Radek Skalický VK Slavia Hradec Králové 20 2:51:24 67
84 200 Tomáš Duffek Vodáci Střekov 9 3:14:54 68
85 194 Michal Boček Kajak VUT Brno 23 2:53:40 71
86 132 Aleš Kůst TJ Racek Čelákovice 16 3:08:26 72
87 73 Henry Rott CKO Harfa 15 3:12:40 73
88 140 Jan Hamršmíd Klub Larse Heletaga 37 2:27:59 73
89 62 Vagner, Steffen M&R Glauchau 5 3:35:27 74
90 114 Jan Němec VK Slavia Hradec Králové 30 2:44:10 74
91 69 Michal Pražák TJ Delfín Jablonec 3 3:40:02 75
92 157 Jiří Felix KK Slavia Praha 28 2:50:47 75
93 144 Houška Libor TJ Union Plzeň 37 2:34:36 76
94 197 Kamil Říha Vodáci Střekov 1 3:47:59 77
95 68 Honza Kolář TJ Delfín Jablonec 6 3:40:34 78
96 70 Vláďa Pour ml. TJ Delfín Jablonec 7 3:39:30 78
97 190 Lubomír Hašek Kajak VUT Brno 9 3:35:25 78
98 149 Jindřich Skála KK Slavia Praha 29 2:54:56 78
99 177 Martin Hašek Kajak VUT Brno 5 3:45:27 79
100 55 Zimmermann, Rico Chemnitzer Paddel Freunder 8 3:38:25 79
101 193 Jan Klusáček Kajak VUT Brno 30 2:54:08 79
102 206 Petr Novotný Vodáci Střekov 7 3:43:26 80
103 188 Eduard Karásek Kajak VUT Brno 11 3:34:34 80
104 54 Zimmermann, Frank Chemnitzer Paddel Freunder 10 3:39:14 81
105 61 Horst, André M&R Glauchau 12 3:36:00 82
106 86 Jan Sloupenský Vodácké sdružení Kačeři 4 3:55:30 83
107 173 Petr Bašta Vodáci Ústí 16 3:31:25 83
108 228 Lucie Šrámková Kyblíkáři 17 3:29:18 83
109 170 Jan Švehla Vodáci Ústí 16 3:33:02 84
110 83 Šárka Nováková Vodácké sdružení Kačeři 4 3:58:58 85
111 52 Wildenauer, Heiko Kanu Paddel Freunder 13 3:41:00 85
112 84 Jana Rohlenová Vodácké sdružení Kačeři 5 3:58:34 86
113 87 Vojtěch Janda Vodácké sdružení Kačeři 7 3:55:07 86
114 49 Stefan Schwarzenberger Kanu Paddel Freunder 15 3:42:27 88
115 60 Schmutzler, Lukas M&R Glauchau 18 3:36:05 88
116 50 Meese, Bernhard Kanu Paddel Freunder 17 3:41:40 89
117 169 Jan Šauer Vodáci Ústí 18 3:39:00 89
118 134 Jan Janák TJ Racek Čelákovice 0 4:16:27 90
119 172 Karel Polák Vodáci Ústí 23 3:31:49 91
120 181 Vladimír Wrhel Kajak VUT Brno 18 3:44:07 92
121 179 Marek Kaleta Kajak VUT Brno 19 3:45:05 93
122 58 Roxin, Wolfgang M&R Glauchau 22 3:37:52 93
123 82 Petr Zitko Vodácké sdružení Kačeři 14 3:58:35 95
124 133 Petr Panda Panuščík TJ Racek Čelákovice 6 4:17:20 96
125 53 Bachmann, Jörg Chemnitzer Paddel Freunder 24 3:40:32 96
126 178 Michal Šídlo Kajak VUT Brno 23 3:45:01 97
127 51 Meyner, Horst Kanu Paddel Freunder 28 3:41:15 100
128 77 Appeurodt Jörg Kanu Verein Neuruppin 34 3:29:26 100
129 85 Michal Urbánek Vodácké sdružení Kačeři 21 3:57:00 101
130 80 Weber, Jörg Kanu Verein Neuruppin 35 3:28:31 101
131 145 Tomáš Stehlík KK Slavia Praha 25 4:00:09 107
132 165 Jan Vystrčil KK Slavia Praha 32 3:50:20 109
133 171 Jan Kysela Vodáci Ústí 41 3:32:36 109
134 59 Schmutzler, Jörg M&R Glauchau 45 3:37:25 115
135 78 Kukuk, Torsten Kanu Verein Neuruppin 48 3:30:45 115
136 79 Marschuer, Frank Kanu Verein Neuruppin 53 3:29:25 119
137 56 Martin, Stefan Chemnitzer Paddel Freunder 52 3:38:01 123
138 129 Fanda Kudrna TJ Racek Čelákovice 40 4:19:15 131
139 130 Zdenda Janák TJ Racek Čelákovice 42 4:19:00 133
DISQ 13 Miroslav Nedoma Racek Brno      
DISQ 20 Ondřej Kocián        
DISQ 128 Petr Bubák Král TJ Racek Čelákovice      
DISQ 203 Jiří Urban Vodáci Střekov      
DISQ 163 Michal Himl KK Slavia Praha