Vavřinecký potok - ročník 2006
Výsledky - ročník 2006
Vavřinecký potok 2006 - výsledky v PDF
Vavřinecký potok - ročník 2006 - K1 vložený závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C1 vložený závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C2 vložený závod
2006
Vavřinecký potok - ročník 2006 - K1 hlavni závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C1 hlavni závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C2 hlavni závod
Pořadí Číslo Posádka Oddíl Body Čas Body celkem
1 180 Halama - Remar KVT Rakovník 11 1:51:24 15
2 15 Tobola - Šeblová Cyránovy boty 29 1:58:10 36
3 60 Urban - Adamec EK Hukan 32 1:52:42 36
4 322 Liška - Gardelko ČSAD Plzeň TJ 28 2:00:03 36
5 308 Blechová - Dívková Union Plzeň TJ 21 2:22:52 41
6 55 Tischnerová - Hruškaci Racek Brno 44 1:42:51 44
7 102 Kovářová - Machálková Bohemians Praha TJ 27 2:24:09 47
8 310 Klasna - Čiháková Union Plzeň TJ 28 2:22:02 47
9 68 Bernard - Bernardová Albatros Písek 22 2:38:07 49
10 324 Bitter - Linda Vodáci Ústí nad Labem 3 3:20:07 51
11 196 Hasal - Drástalová SK Zlíchov 28 2:33:37 53
12 56 Bílý - Mišoň C.B.T.P. 15 3:01:24 54
13 214 Tatarková - Kops SK Zlíchov 33 2:27:18 55
14 109 Klepač - Hlaváčková Bohemians Praha TJ 22 3:00:09 60
15 313 Sika - Kovář ČSAD Plzeň TJ 38 2:31:23 62
16 326 Krbcová - Záveská Vodáci Ústí nad Labem 14 3:21:50 63
17 101 Šálková Klepač Bohemians Praha TJ 24 3:03:49 64
18 16 Michálek - Michálková Cyránovy boty 53 2:05:09 64
19 325 Černý - Kučerová Vodáci Ústí nad Labem 24 3:19:40 72
20 108 Skála - Racek Bohemians Praha TJ 37 3:00:35 75
21 110 Popková - Grecký Bohemians Praha TJ 46 2:45:50 77
22 207 Procházková - Andrle SK Zlíchov 38 3:01:28 77
23 213 Čadová - Luffer SK Zlíchov 49 2:51:54 83
24 208 Böhm - Marešová SK Zlíchov 46 3:01:05 85
25 45 Vinš - Sup Kondor Šán 36 3:24:32 86
26 90 Zimmermann - Fritzsch Chemnitzer Padel Freunder 38 3:22:33 87
27 163 Jeníková - Jelínek Sokol Kobylisy 39 3:40:40 97
28 302 Černá - Jindrák VTO Tygři Praha 51 3:15:04 97
29 103 Kukla - Nováková Bohemians Praha TJ 47 3:27:43 99
30 183 Panuščík - Richterová Racek Čelákovice 19 4:25:55 100
31 327 Urban - Filas Vodáci Ústí nad Labem 42 3:41:47 101
32 130 Pokorný Jan CK Sport-S 63 3:26:58 115
33 149 Zvěřina - Brandová Brno - Hustý 45 4:29:20 128
34 216 Procházka - Mašková SK Zlíchov 48 4:52:14 142
  44 Wimmer - Fiala Kondor Šán      
  62 Štípek - partner CK Sport-S      
  63 Váňa - partner CK Sport-S      
  64 Veselí Dan CK Sport-S      
  65 Veselí Sebastian CK Sport-S      
  66 Sotola Zdeněk CK Sport-S      
  88 Tosch Rainer - Sven Chemnitzer Padel Freunder      
  119 Kostková - Kotmel Bohemians Praha TJ      
  120 Vycpálková CK Sport-S      
  121 Kleinov Marie CK Sport-S      
  122 Bieberlová Jana CK Sport-S      
  123 Vycpálková Jitka CK Sport-S      
  124 Salačová Šárka CK Sport-S      
  125 Hynnh Jára CK Sport-S      
  126 Homola Jakub CK Sport-S      
  127 Vejmola František CK Sport-S      
  128 Čížková Nikol CK Sport-S      
  129 Trávníček Tomáš CK Sport-S      
  131 Vláčil Petr CK Sport-S      
  132 Beneš Pavel CK Sport-S      
  133 Porl Jan CK Sport-S      
  134 Šlehobr Jakub CK Sport-S      
  135 Siedemová Linda CK Sport-S      
  156 Weber - Radke Kanu Verein Neuruppin      
  268 Vajda & spol Vajda & spol.      
  269 Novák - Chudomel Vajda & spol.      
  270 Chudomelová - Černíková Vajda & spol.      
  271 Prcek & spol. Vajda & spol.