Vavřinecký potok - ročník 2006
Výsledky - ročník 2006
Vavřinecký potok 2006 - výsledky v PDF
Vavřinecký potok - ročník 2006 - K1 vložený závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C1 vložený závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C2 vložený závod
2006
Vavřinecký potok - ročník 2006 - K1 hlavni závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C1 hlavni závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C2 hlavni závod
Pořadí Číslo Posádka Oddíl Čas
1 180 Halama - Remar KVT Rakovník 0:48:38
2 56 Bílý - Mišoň C.B.T.P. 1:00:37
3 325 Černý - Kučerová ČSAD Plzeň TJ 1:03:23
4 324 Bitter - Linda ČSAD Plzeň TJ 1:06:12
5 310 Klasna - Čiháková Union Plzeň TJ 1:18:30
6 322 Liška - Gardelko ČSAD Plzeň TJ 1:18:39
7 308 Blechová - Dívková Union Plzeň TJ 1:18:46
8 15 Tobola - Šeblová Cyránovy boty 1:18:57
9 102 Kovářová - Machálková Bohemians Praha TJ 1:19:39
10 68 Bernard - Bernardová Albatros Písek 1:24:18
11 214 Tatarková - Kops SK Zlíchov 1:27:26
12 60 Urban - Adamec EK Hukan 1:28:59
13 55 Tischnerová - Hruškaci Racek Brno 1:30:36
14 128 Čížková Nikol CK Sport-S 1:40:16
15 326 Krbcová - Záveská ČSAD Plzeň TJ 1:47:08
16 196 Hasal - Drástalová SK Zlíchov 1:48:43
17 16 Michálek - Michálková Cyránovy boty 1:52:13
18 109 Klepač - Hlaváčková Bohemians Praha TJ 1:52:31
19 130 Pokorný Jan CK Sport-S 1:53:02
20 90 Zimmermann - Fritzsch Chemnitzer Padel Freunder 1:53:19
21 64 Veselí Dan CK Sport-S 1:54:14
22 110 Popková - Grecký Bohemians Praha TJ 1:55:33
23 313 Sika - Kovář ČSAD Plzeň TJ 1:57:37
24 129 Trávníček Tomáš CK Sport-S 1:59:37
25 327 Urban - Filas ČSAD Plzeň TJ 2:01:46
26 207 Procházková - Andrle SK Zlíchov 2:04:33
27 101 Šálková Klepač Bohemians Praha TJ 2:04:34
28 132 Beneš Pavel CK Sport-S 2:04:47
29 124 Salačová Šárka CK Sport-S 2:05:55
30 108 Skála - Racek Bohemians Praha TJ 2:07:19
31 213 Čadová - Luffer SK Zlíchov 2:09:13
32 122 Bieberlová Jana CK Sport-S 2:10:43
33 127 Vejmola František CK Sport-S 2:10:46
34 125 Hynnh Jára CK Sport-S 2:12:44
35 208 Böhm - Marešová SK Zlíchov 2:14:09
36 156 Weber - Radke Němci 1 2:14:13
37 123 Vycpálková Jitka CK Sport-S 2:14:16
38 302 Černá - Jindrák VTO Tygři Praha 2:15:59
39 120 Vycpálková CK Sport-S 2:17:42
40 63 Váňa - partner CK Sport-S 2:26:32
41 45 Vinš - Sup Kondor Šán 2:28:06
42 133 Porl Jan CK Sport-S 2:28:09
43 121 Kleinov Marie CK Sport-S 2:30:44
44 268 Vajda & spol Vajda & spol. 2:33:42
45 163 Jeníková - Jelínek Sokol Kobylisy 2:34:47
46 126 Homola Jakub CK Sport-S 2:36:44
47 103 Kukla - Nováková Bohemians Praha TJ 2:37:30
48 183 Panuščík - Richterová Racek Čelákovice 2:40:31
49 65 Veselí Sebastian CK Sport-S 2:40:54
50 135 Siedemová Linda CK Sport-S 2:41:03
51 66 Sotola Zdeněk CK Sport-S 2:42:15
52 131 Vláčil Petr CK Sport-S 2:43:16
53 134 Šlehobr Jakub CK Sport-S 2:43:36
54 62 Štípek - partner CK Sport-S 2:52:59
55 149 Zvěřina - Brandová Brno - Hustý 3:14:50
56 216 Procházka - Mašková SK Zlíchov 3:26:01