Vavřinecký potok - ročník 2006
Výsledky - ročník 2006
Vavřinecký potok 2006 - výsledky v PDF
Vavřinecký potok - ročník 2006 - K1 vložený závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C1 vložený závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C2 vložený závod
2006
Vavřinecký potok - ročník 2006 - K1 hlavni závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C1 hlavni závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C2 hlavni závod
Pořadí Číslo Posádka Oddíl Body Čas Body celkem
1 14 Svoboda Miloslav Aqua Týnec 0 1:30:37 4
2 32 Nejedlá Markéta Racek Brno 3 1:24:52 4
3 31 Šťastný Jiří Racek Brno 5 1:20:58 5
4 159 Trmal Jakub KV Karlovy Vary 1 1:40:41 10
5 7 Havlena Martin Aqua Týnec 5 1:31:27 10
6 28 Reichardt Kamil Racek Brno 6 1:33:36 12
7 30 Neumannová Renata Racek Brno 7 1:37:23 15
8 158 Jacoš Pavel KV Karlovy Vary 5 1:41:18 15
9 176 Millerová Jitka KVT Rakovník 10 1:35:18 17
10 248 Skála Martin Slavia Hradec Králové TJ 5 1:45:20 17
11 243 Křivánek Jiří Slavia Hradec Králové TJ 7 1:44:57 18
12 9 Dřízhal Jirka Aqua Týnec 1 1:58:13 19
13 35 Pavelka Ondřej Racek Brno 4 1:52:01 19
14 69 Pouzarová Věra Albatros Písek 5 1:50:10 19
15 169 Černý Jiří Sokol Kobylisy 2 2:03:08 23
16 235 Šolín Václav Slavia Hradec Králové TJ 14 1:42:49 24
17 42 Macháček Filip Racek Brno 3 2:03:50 24
18 240 Čejp Jan Slavia Hradec Králové TJ 1 2:10:50 25
19 8 Reichl Jakub Aqua Týnec 8 1:58:41 26
20 238 Rozinek Josef Slavia Hradec Králové TJ 1 2:11:52 26
21 236 Mencl Tomáš Slavia Hradec Králové TJ 2 2:12:55 27
22 24 Dosiva Martin Racek Brno 19 1:40:11 28
23 206 Mahring Tomáš SK Zlíchov 1 2:16:49 28
24 29 Neumann Tomáš Racek Brno 18 1:43:06 29
25 175 Gomola Rudolf KVT Rakovník 15 1:51:47 30
26 94 Mašek Jan VK Rokycany 9 2:05:44 31
27 171 Hořínek Karel Sokol Kobylisy 8 2:08:56 31
28 23 Kalčíková Dana Racek Brno 14 1:58:19 32
29 41 Fráňa Tomáš Racek Brno 11 2:05:26 33
30 20 Javůrek Vít Gymnázium Nymburk 19 1:51:52 34
31 157 Košina František KV Karlovy Vary 18 1:53:18 34
32 242 Aur Zdeněk Slavia Hradec Králové TJ 10 2:11:24 35
33 43 Konečný Petr Racek Brno 18 1:57:19 36
34 38 Holub Petr Racek Brno 22 1:50:29 36
35 173 Jaroš Jan KVT Rakovník 0 2:34:00 36
36 252 Šlechta Petr   15 2:06:46 37
37 174 Jaroš Tomáš KVT Rakovník 1 2:33:33 37
38 172 Jaroš Jakub KVT Rakovník 1 2:34:36 37
39 6 Šnýdl Jaroslav   22 1:52:38 37
40 230 Nunvář Martin Kačeři Chrudim 6 2:26:24 38
41 104 Málková Z. Bohemians Praha TJ 8 2:22:35 38
42 297 Stach Radek Slavoj Praha 8 2:24:36 39
43 298 Hyka Tomáš Slavoj Praha 8 2:24:17 39
44 259 Hrůša Daniel Slovan Jindřichův Hradec TJ 5 2:29:33 39
45 179 Vydra Josef KVT Rakovník 15 2:10:06 39
46 233 Slavík Jan Kačeři Chrudim 8 2:24:57 39
47 209 Kop Daniel SK Zlíchov 12 2:15:27 39
48 309 Prokešová Helena Union Plzeň TJ 10 2:22:18 40
49 198 Hasal Radek SK Zlíchov 5 2:32:35 40
50 106 Hlaváček J. Bohemians Praha TJ 10 2:21:28 40
51 306 Plch Martin Union Plzeň TJ 10 2:23:55 41
52 300 Doleček Karel Slavoj Praha 10 2:23:20 41
53 217 Ždímal Svatopluk SK Zlíchov 11 2:24:08 42
54 224 Hodic Jan Kačeři Chrudim 26 1:54:20 42
55 246 Mošna Jiří Slavia Hradec Králové TJ 18 2:08:59 42
56 288 Fojtík D. KTL Brno Ostříži 11 2:24:27 42
57 241 Kostka Tomáš Slavia Hradec Králové TJ 25 1:58:52 43
58 237 Vrba Vojtěch Slavia Hradec Králové TJ 18 2:12:36 43
59 22 Javůrek Pavel Gymnázium Nymburk 28 1:51:19 43
60 221 Dvořák Aleš SK Zlíchov 5 2:37:43 43
61 228 Celnar Petr Kačeři Chrudim 10 2:28:02 43
62 311 Dívková Petra Union Plzeň TJ 13 2:21:35 43
63 312 Havelka Richard Union Plzeň TJ 14 2:21:11 44
64 258 Boček Antonín Slovan Jindřichův Hradec TJ 10 2:30:04 44
65 25 Šťastná Irena Racek Brno 34 1:43:01 45
66 315 Okrohlý Oldřich ČSAD Plzeň TJ 13 2:26:45 45
67 295 Mikuš Michal RK Apatch 17 2:20:55 46
68 40 Hlaváček Jan Racek Brno 6 2:42:28 46
69 36 Kovářová Lenka Racek Brno 32 1:52:48 47
70 267 Forry Jarda KVS Řeka 12 2:33:20 48
71 328 Nepovolný Tomáš Vodáci Ústí nad Labem 15 2:28:00 48
72 95 Wohlmuth Pavel VK Rokycany 2 2:54:19 48
73 211 Vystrčilová Dana SK Zlíchov 13 2:31:50 48
74 257 Steinbayer Ota Kondor Šán 2 2:54:02 48
75 260 Trýmal Petr Slovan Jindřichův Hradec TJ 16 2:28:11 49
76 202 Štěrbová Jana SK Zlíchov 6 2:47:29 49
77 223 Hodic Jiří Kačeři Chrudim 15 2:30:56 49
78 204 Trnková Zuzka SK Zlíchov 22 2:17:55 50
79 220 Kraml Martin SK Zlíchov 3 2:55:14 50
80 287 Srbecký P. KTL Brno Ostříži 9 2:44:29 50
81 232 Vaněčková Edita Kačeři Chrudim 18 2:27:42 51
82 265 Radvák Petr KVS Řeka 6 2:52:52 51
83 57 Mašek Lubomír CK Tragedy 5 2:53:05 51
84 266 Trnobranská Lida KVS Řeka 36 1:51:26 51
85 215 Szadvari Ivan SK Zlíchov 18 2:29:23 52
86 219 Stanislav Michal SK Zlíchov 3 3:00:49 52
87 27 Gřunděl Pavel Racek Brno 32 2:03:24 53
88 34 Holubová Veronika Racek Brno 38 1:52:35 53
89 91 Brož Martin VK Rokycany 7 2:55:26 54
90 229 Celnarová Lenka Kačeři Chrudim 21 2:27:25 54
91 200 Čiháková Zuzka SK Zlíchov 12 2:48:20 55
92 339 Dušák Václav 1. OVS Cheb 10 2:51:35 55
93 26 Šťastná Jana Racek Brno 47 1:39:10 56
94 58 Mašek Martin CK Tragedy 11 2:52:48 56
95 5 Pitra Libor   41 1:53:12 57
96 116 Rozsypal Bohemians Praha TJ 10 2:56:24 57
97 112 Chochola J. Bohemians Praha TJ 30 2:18:57 58
98 256 Nemazal Jan Kondor Šán 23 2:31:10 58
99 205 Trnková Míša SK Zlíchov 30 2:17:31 58
100 247 Linhart Josef Slavia Hradec Králové TJ 35 2:07:44 58
101 299 Hyka Vojtěch Slavoj Praha 18 2:43:17 59
102 218 Staněk Vladimír SK Zlíchov 9 3:01:21 59
103 177 Prokšová Eva KVT Rakovník 35 2:11:11 60
104 301 Dolejš Ondřej VTO Tygři Praha 3 3:15:00 60
105 296 Požgayová Šárka RK Apatch 31 2:20:22 60
106 264 Antonín Tomáš KVS Řeka 16 2:51:37 61
107 111 Pavlíček Jarda Bohemians Praha TJ 32 2:19:32 61
108 140 Malý Tomáš Bohemians Praha TJ 5 3:13:39 61
109 113 Vodička G. Bohemians Praha TJ 16 2:52:35 61
110 146 Hustý Jakub Brno - Hustý 1 3:24:15 62
111 59 Jan Jiří CK Tragedy 17 2:52:13 62
112 314 Ekstein Jaroslav ČSAD Plzeň TJ 30 2:27:02 63
113 251 Vonášková Gabriela   40 2:08:37 63
114 33 Mališ Přemysl Racek Brno 45 1:57:07 63
115 37 Vahala Zdeněk Racek Brno 44 2:00:26 63
116 335 Kraus Vodáci Ústí nad Labem 7 3:14:47 63
117 307 Pojerová Tereza Union Plzeň TJ 33 2:23:28 64
118 148 Hustý Ilja Brno - Hustý 3 3:23:10 64
119 115 Starouš petr Bohemians Praha TJ 4 3:21:26 64
120 143 Trojan Petr Bohemians Praha TJ 9 3:12:04 64
121 100 Šálek Pavel Bohemians Praha TJ 20 2:50:44 64
122 227 Berner Michal Kačeři Chrudim 30 2:29:57 64
123 142 Veselý Vojtěch Bohemians Praha TJ 16 3:00:24 65
124 225 Hodicová Lenka Kačeři Chrudim 31 2:30:08 65
125 89 Hantrick Carsten Chemnitzer Padel Freunder 8 3:16:35 65
126 305 Urbánek Petr Union Plzeň TJ 28 2:34:58 65
127 255 Vachulová Markéta Zora Praha TJ 46 2:04:52 67
128 136 Pilát M. Bohemians Praha TJ 16 3:03:26 67
129 80 Schwarzenberger Stefan MCR Glauchau 5 3:25:40 67
130 105 Dlouhý P. Bohemians Praha TJ 17 3:01:59 67
131 83 Wagner Steffan MCR Glauchau 5 3:25:42 67
132 139 Hamouz T. Bohemians Praha TJ 11 3:16:19 68
133 165 Pazderová Líba Sokol Kobylisy 31 2:37:29 69
134 336 Wilda Vodáci Ústí nad Labem 13 3:13:53 69
135 329 Duffek Vodáci Ústí nad Labem 7 3:25:52 69
136 253 Soukup Josef   13 3:16:42 70
137 192 Kolovský František Odolena Voda 10 3:22:50 70
138 137 Pilátová S. Bohemians Praha TJ 20 3:02:59 71
139 154 Appenrodt Jörg Kanu Verein Neuruppin 28 2:47:39 71
140 167 Bouček Jan Sokol Kobylisy 8 3:27:07 71
141 162 Souček Libor Sokol Kobylisy 11 3:24:08 72
142 84 Wildenauer Heiko MCR Glauchau 10 3:25:18 72
143 86 Zimmermann Frank Chemnitzer Padel Freunder 12 3:24:15 73
144 73 Pácová Hana KK Slavia Praha 6 3:36:36 73
145 155 Marschner Frank Kanu Verein Neuruppin 29 2:49:53 73
146 276 Matys Martin Sokol Trója Praha TJ 3 3:44:04 74
147 70 Hrdlička Stanislav KK Slavia Praha 6 3:37:55 74
148 249 Heřmánek Jan Gymnázium v Praze 10 5 3:42:37 75
149 190 Romaniaková Adéla Odolena Voda 14 3:23:41 75
150 254 Soukup Pavel   18 3:16:24 75
151 272 Suk Tomáš Sokol Trója Praha TJ 5 3:41:49 75
152 286 Drnec R. KTL Brno Ostříži 33 2:46:46 75
153 98 Harant karel Bohemians Praha TJ 11 3:29:50 75
154 275 Kvíz Ondřej Sokol Trója Praha TJ 5 3:44:43 76
155 201 Klímová Dana SK Zlíchov 34 2:48:02 77
156 334 Pucová Vodáci Ústí nad Labem 19 3:17:58 77
157 76 Sailer Josef KK Slavia Praha 12 3:31:05 77
158 337 Říha Vodáci Ústí nad Labem 13 3:31:26 78
159 273 Bauer Standa Sokol Trója Praha TJ 9 3:41:23 79
160 331 Chochol Vodáci Ústí nad Labem 21 3:19:32 80
161 82 Bauer Dirk MCR Glauchau 20 3:21:47 80
162 303 Selicharová Lucie VTO Tygři Praha 18 3:26:17 80
163 161 Souček Jan Sokol Kobylisy 20 3:24:52 81
164 75 Páral Roman KK Slavia Praha 17 3:31:42 82
165 168 Klabačka Petr Sokol Kobylisy 23 3:19:31 82
166 160 Vstrčil Jan Fast & Furious / Fast Food 35 2:57:15 83
167 316 Kůs Martin ČSAD Plzeň TJ 8 3:53:59 84
168 323 Brhel Lukáš ČSAD Plzeň TJ 10 3:50:25 84
169 318 Slovan Zdeněk ČSAD Plzeň TJ 9 3:51:47 84
170 166 Bouček Ondřej Sokol Kobylisy 23 3:25:19 85
171 203 Čihák Pavel SK Zlíchov 43 2:46:55 85
172 274 Čermáková Marie Sokol Trója Praha TJ 17 3:40:41 86
173 321 Tejc Josef ČSAD Plzeň TJ 11 3:52:54 86
174 191 Kolovský Pavel Odolena Voda 25 3:23:25 86
175 294 Pátý Jan Sokol Trója Praha TJ 15 3:44:00 86
176 99 Machálek P. Bohemians Praha TJ 26 3:28:48 89
177 319 Slovanová Jitka ČSAD Plzeň TJ 14 3:54:03 90
178 338 Kundrat Vodáci Ústí nad Labem 25 3:34:26 91
179 152 Weber Jörg Kanu Verein Neuruppin 48 2:48:37 91
180 289 Machník Václav VTO Tygři Praha 11 4:03:10 92
181 330 Beneš Vodáci Ústí nad Labem 31 3:25:31 93
182 290 Buchnar Aleš VTO Tygři Praha 13 4:02:50 93
183 153 Anke Stefan Kanu Verein Neuruppin 48 2:51:30 93
184 189 Benda Václav Racek Čelákovice 5 4:19:30 94
185 147 Hustá Zdislava Brno - Hustý 34 3:23:55 95
186 164 Šestáková Kateřina Sokol Kobylisy 36 3:28:49 99
187 193 Lohnický Tomáš Odolena Voda 41 3:22:27 101
188 186 Janák Honza Racek Čelákovice 8 4:27:42 101
189 304 Brtnická Zdislava VTO Tygři Praha 40 3:26:49 102
190 87 Koch Jens Chemnitzer Padel Freunder 42 3:24:07 103
191 79 Matschke Wille MCR Glauchau 43 3:23:09 104
192 74 Barešová Katka KK Slavia Praha 38 3:36:13 105
193 195 Srbek Jiří Gymnázium v Praze 10 1 4:52:10 106
194 85 Bachmann Jörg Chemnitzer Padel Freunder 46 3:26:37 108
195 332 Havlice Vodáci Ústí nad Labem 51 3:16:24 108
196 317 Kůsová Hana ČSAD Plzeň TJ 32 3:53:32 108
197 72 Hrdlčková jana KK Slavia Praha 44 3:37:10 112
198 144 Bystrá Andrea Bohemians Praha TJ 59 3:11:49 114
199 181 Kudrna František Racek Čelákovice 28 4:20:57 117
200 292 Šefčík Alfréd VTO Tygři Praha 38 4:01:45 118
201 188 Janáková Pájina Racek Čelákovice 30 4:22:47 120
202 291 Pečenková Lucie VTO Tygři Praha 41 4:02:26 121
203 182 Šimon Marek Racek Čelákovice 29 4:25:45 121
204 81 Nötzold Tobias MCR Glauchau 64 3:22:19 124
205 185 Richter John Racek Čelákovice 41 4:32:11 136
206 151 Lahodný Jirka Brno - Hustý 43 4:31:00 138
207 150 Zvěřina Ondra Brno - Hustý 48 4:29:24 142
  39 Bartošová Tereza Racek Brno      
  46 Hlaváč Zbyněk VSK VUT Brno      
  47 Kubíček Daniel VSK VUT Brno      
  48 Solař Pavel VSK VUT Brno      
  49 Prášek Ondřej VSK VUT Brno      
  50 Mitrenga Jan VSK VUT Brno      
  51 Graf Jaroslav VSK VUT Brno      
  52 Jaša David VSK VUT Brno      
  53 Karásek Eduard VSK VUT Brno      
  54 Václavík Jan VSK VUT Brno      
  67 Týč Radoslav Vydra Kolín      
  77 Rybář Tonda KK Slavia Praha      
  97 Kopřiva Jáchym Bohemians Praha TJ      
  114 Voříšková Anda Bohemians Praha TJ      
  170 Pražák Tomáš Sokol Kobylisy      
  210 Psčolková Markéta SK Zlíchov      
  222 Thum Axel Kanu Verein Neuruppin      
  226 Zitko Petr Kačeři Chrudim      
  244 Křivánek Ondřej Slavia Hradec Králové TJ      
  245 Součková Monika Slavia Hradec Králové TJ      
  250 Homola Dušan        
  277 Fiala Zdeněk Albatros Písek      
  279 Molík Václav Albatros Písek      
  280 Kostohryz Jiří Albatros Písek      
  281 Lahodný Pavel Albatros Písek      
  282 Tesař Emanuel Albatros Písek      
  283 Tesařová Lucie Albatros Písek      
  284 Tesařová Kateřina Albatros Písek      
  285 Tesař Tomáš Albatros Písek      
  293 Kysl Jaroslav VTO Tygři Praha      
  320 Andresíková Jana ČSAD Plzeň TJ      
  333 Komanová Vodáci Ústí nad Labem