Vavřinecký potok - ročník 2006
Výsledky - ročník 2006
Vavřinecký potok 2006 - výsledky v PDF
Vavřinecký potok - ročník 2006 - K1 vložený závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C1 vložený závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C2 vložený závod
2006
Vavřinecký potok - ročník 2006 - K1 hlavni závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C1 hlavni závod
Vavřinecký potok - ročník 2006 - C2 hlavni závod
Pořadí Číslo Posádka Oddíl Čas
1 14 Svoboda Miloslav Aqua Týnec 0:31:10
2 159 Trmal Jakub KV Karlovy Vary 0:34:07
3 32 Nejedlá Markéta Racek Brno 0:34:16
4 35 Pavelka Ondřej Racek Brno 0:35:58
5 169 Černý Jiří Sokol Kobylisy 0:36:15
6 31 Šťastný Jiří Racek Brno 0:36:33
7 158 Jacoš Pavel KV Karlovy Vary 0:36:47
8 244 Křivánek Ondřej Slavia Hradec Králové TJ 0:38:40
9 28 Reichardt Kamil Racek Brno 0:39:47
10 9 Dřízhal Jirka Aqua Týnec 0:39:52
11 8 Reichl Jakub Aqua Týnec 0:40:39
12 259 Hrůša Daniel Slovan Jindřichův Hradec TJ 0:41:01
13 243 Křivánek Jiří Slavia Hradec Králové TJ 0:41:04
14 248 Skála Martin Slavia Hradec Králové TJ 0:41:28
15 240 Čejp Jan Slavia Hradec Králové TJ 0:41:41
16 69 Pouzarová Věra Albatros Písek 0:43:05
17 7 Havlena Martin Aqua Týnec 0:43:59
18 176 Millerová Jitka KVT Rakovník 0:44:05
19 238 Rozinek Josef Slavia Hradec Králové TJ 0:45:11
20 258 Boček Antonín Slovan Jindřichův Hradec TJ 0:45:14
21 106 Hlaváček J. Bohemians Praha TJ 0:45:54
22 236 Mencl Tomáš Slavia Hradec Králové TJ 0:46:00
23 38 Holub Petr Racek Brno 0:47:01
24 30 Neumannová Renata Racek Brno 0:47:21
25 24 Dosiva Martin Racek Brno 0:47:23
26 237 Vrba Vojtěch Slavia Hradec Králové TJ 0:47:28
27 297 Stach Radek Slavoj Praha 0:47:59
28 206 Mahring Tomáš SK Zlíchov 0:48:23
29 29 Neumann Tomáš Racek Brno 0:48:29
30 171 Hořínek Karel Sokol Kobylisy 0:50:26
31 170 Pražák Tomáš Sokol Kobylisy 0:51:24
32 157 Košina František KV Karlovy Vary 0:52:24
33 235 Šolín Václav Slavia Hradec Králové TJ 0:52:28
34 221 Dvořák Aleš SK Zlíchov 0:52:49
35 146 Hustý Jakub Brno - Hustý 0:52:56
36 104 Málková Z. Bohemians Praha TJ 0:53:54
37 94 Mašek Jan VK Rokycany 0:54:10
38 311 Dívková Petra Union Plzeň TJ 0:54:42
39 209 Kop Daniel SK Zlíchov 0:54:55
40 246 Mošna Jiří Slavia Hradec Králové TJ 0:56:02
41 328 Nepovolný Tomáš ČSAD Plzeň TJ 0:56:14
42 242 Aur Zdeněk Slavia Hradec Králové TJ 0:56:30
43 42 Macháček Filip Racek Brno 0:56:41
44 250 Homola Dušan   0:56:43
45 295 Mikuš Michal RK Apatch 0:57:14
46 41 Fráňa Tomáš Racek Brno 0:57:21
47 309 Prokešová Helena Union Plzeň TJ 0:57:26
48 139 Hamouz T. Bohemians Praha TJ 0:59:04
49 140 Malý Tomáš Bohemians Praha TJ 0:59:49
50 23 Kalčíková Dana Racek Brno 0:59:54
51 251 Vonášková Gabriela   1:00:02
52 298 Hyka Tomáš Slavoj Praha 1:01:03
53 315 Okrohlý Oldřich ČSAD Plzeň TJ 1:02:21
54 148 Hustý Ilja Brno - Hustý 1:03:24
55 143 Trojan Petr Bohemians Praha TJ 1:03:42
56 59 Jan Jiří CK Tragedy 1:03:58
57 300 Doleček Karel Slavoj Praha 1:04:09
58 230 Nunvář Martin Kačeři Chrudim 1:04:18
59 312 Havelka Richard Union Plzeň TJ 1:04:27
60 257 Steinbayer Ota Kondor Šán 1:04:27
61 36 Kovářová Lenka Racek Brno 1:04:32
62 89 Hantrick Carsten Chemnitzer Padel Freunder 1:04:33
63 336 Wilda ČSAD Plzeň TJ 1:04:44
64 232 Vaněčková Edita Kačeři Chrudim 1:05:27
65 252 Šlechta Petr   1:05:34
66 179 Vydra Josef KVT Rakovník 1:06:09
67 175 Gomola Rudolf KVT Rakovník 1:06:31
68 218 Staněk Vladimír SK Zlíchov 1:07:19
69 306 Plch Martin Union Plzeň TJ 1:07:34
70 287 Srbecký P. KTL Brno Ostříži 1:07:55
71 22 Javůrek Pavel Gymnázium Nymburk 1:08:07
72 223 Hodic Jiří Kačeři Chrudim 1:08:17
73 217 Ždímal Svatopluk SK Zlíchov 1:08:21
74 299 Hyka Vojtěch Slavoj Praha 1:08:49
75 58 Mašek Martin CK Tragedy 1:08:55
76 155 Marschner Frank Němci 1 1:09:00
77 80 Schwarzenberger Stefan MCR Glauchau 1:09:19
78 228 Celnar Petr Kačeři Chrudim 1:10:22
79 210 Psčolková Markéta SK Zlíchov 1:10:24
80 154 Appenrodt Jörg Němci 1 1:10:44
81 20 Javůrek Vít Gymnázium Nymburk 1:10:50
82 173 Jaroš Jan KVT Rakovník 1:10:51
83 198 Hasal Radek SK Zlíchov 1:12:06
84 174 Jaroš Tomáš KVT Rakovník 1:12:07
85 57 Mašek Lubomír CK Tragedy 1:12:33
86 233 Slavík Jan Kačeři Chrudim 1:12:50
87 172 Jaroš Jakub KVT Rakovník 1:13:03
88 314 Ekstein Jaroslav ČSAD Plzeň TJ 1:13:15
89 43 Konečný Petr Racek Brno 1:13:16
90 260 Trýmal Petr Slovan Jindřichův Hradec TJ 1:13:31
91 219 Stanislav Michal SK Zlíchov 1:13:52
92 241 Kostka Tomáš Slavia Hradec Králové TJ 1:14:04
93 202 Štěrbová Jana SK Zlíchov 1:14:10
94 211 Vystrčilová Dana SK Zlíchov 1:14:50
95 25 Šťastná Irena Racek Brno 1:15:06
96 33 Mališ Přemysl Racek Brno 1:15:28
97 245 Součková Monika Slavia Hradec Králové TJ 1:15:40
98 286 Drnec R. KTL Brno Ostříži 1:15:47
99 112 Chochola J. Bohemians Praha TJ 1:16:15
100 6 Šnýdl Jaroslav   1:16:42
101 200 Čiháková Zuzka SK Zlíchov 1:17:26
102 247 Linhart Josef Slavia Hradec Králové TJ 1:18:15
103 100 Šálek Pavel Bohemians Praha TJ 1:18:39
104 83 Wagner Steffan MCR Glauchau 1:19:13
105 205 Trnková Míša SK Zlíchov 1:19:22
106 267 Forry Jarda Řeka Kus 1:19:49
107 266 Trnobranská Lida Řeka Kus 1:19:52
108 215 Szadvari Ivan SK Zlíchov 1:20:09
109 265 Radvák Petr Řeka Kus 1:20:13
110 167 Bouček Jan Sokol Kobylisy 1:20:29
111 40 Hlaváček Jan Racek Brno 1:20:38
112 34 Holubová Veronika Racek Brno 1:21:15
113 115 Starouš petr Bohemians Praha TJ 1:21:26
114 86 Zimmermann Frank Chemnitzer Padel Freunder 1:21:40
115 288 Fojtík D. KTL Brno Ostříži 1:22:18
116 296 Požgayová Šárka RK Apatch 1:22:56
117 256 Nemazal Jan Kondor Šán 1:23:06
118 152 Weber Jörg Němci 1 1:23:22
119 137 Pilátová S. Bohemians Praha TJ 1:23:25
120 136 Pilát M. Bohemians Praha TJ 1:23:51
121 5 Pitra Libor   1:25:02
122 204 Trnková Zuzka SK Zlíchov 1:25:22
123 305 Urbánek Petr Union Plzeň TJ 1:25:53
124 220 Kraml Martin SK Zlíchov 1:25:54
125 116 Rozsypal Bohemians Praha TJ 1:26:00
126 335 Kraus ČSAD Plzeň TJ 1:26:27
127 307 Pojerová Tereza Union Plzeň TJ 1:27:08
128 26 Šťastná Jana Racek Brno 1:27:25
129 27 Gřunděl Pavel Racek Brno 1:27:46
130 177 Prokšová Eva KVT Rakovník 1:30:02
131 111 Pavlíček Jarda Bohemians Praha TJ 1:30:13
132 225 Hodicová Lenka Kačeři Chrudim 1:31:20
133 84 Wildenauer Heiko MCR Glauchau 1:31:26
134 229 Celnarová Lenka Kačeři Chrudim 1:31:38
135 276 Matys Martin Sokol Trója Praha TJ 1:31:44
136 264 Antonín Tomáš Řeka Kus 1:32:09
137 275 Kvíz Ondřej Sokol Trója Praha TJ 1:32:12
138 337 Říha ČSAD Plzeň TJ 1:33:12
139 147 Hustá Zdislava Brno - Hustý 1:34:45
140 168 Klabačka Petr Sokol Kobylisy 1:34:57
141 294 Pátý Jan Sokol Trója Praha TJ 1:35:09
142 95 Wohlmuth Pavel VK Rokycany 1:35:32
143 272 Suk Tomáš Sokol Trója Praha TJ 1:35:35
144 161 Souček Jan Sokol Kobylisy 1:35:38
145 114 Voříšková Anda Bohemians Praha TJ 1:36:40
146 162 Souček Libor Sokol Kobylisy 1:36:46
147 142 Veselý Vojtěch Bohemians Praha TJ 1:37:03
148 331 Chochol ČSAD Plzeň TJ 1:37:56
149 224 Hodic Jan Kačeři Chrudim 1:37:56
150 301 Dolejš Ondřej VTO Tygři Praha 1:38:01
151 329 Duffek ČSAD Plzeň TJ 1:38:06
152 82 Bauer Dirk MCR Glauchau 1:38:51
153 339 Dušák Václav 1. OVS Cheb 1:39:33
154 91 Brož Martin VK Rokycany 1:39:50
155 76 Sailer Josef KK Slavia Praha 1:40:07
156 338 Kundrat ČSAD Plzeň TJ 1:40:29
157 37 Vahala Zdeněk Racek Brno 1:43:14
158 334 Pucová ČSAD Plzeň TJ 1:43:19
159 255 Vachulová Markéta Zora Praha TJ 1:44:42
160 318 Slovan Zdeněk ČSAD Plzeň TJ 1:45:10
161 227 Berner Michal Kačeři Chrudim 1:45:12
162 273 Bauer Standa Sokol Trója Praha TJ 1:46:16
163 166 Bouček Ondřej Sokol Kobylisy 1:46:22
164 201 Klímová Dana SK Zlíchov 1:46:42
165 303 Selicharová Lucie VTO Tygři Praha 1:46:48
166 144 Bystrá Andrea Bohemians Praha TJ 1:47:12
167 321 Tejc Josef ČSAD Plzeň TJ 1:47:26
168 226 Zitko Petr Kačeři Chrudim 1:47:40
169 113 Vodička G. Bohemians Praha TJ 1:47:41
170 274 Čermáková Marie Sokol Trója Praha TJ 1:47:43
171 253 Soukup Josef   1:47:46
172 97 Kopřiva Jáchym Bohemians Praha TJ 1:47:47
173 254 Soukup Pavel   1:49:52
174 290 Buchnar Aleš VTO Tygři Praha 1:50:39
175 105 Dlouhý P. Bohemians Praha TJ 1:50:40
176 77 Rybář Tonda KK Slavia Praha 1:51:27
177 323 Brhel Lukáš ČSAD Plzeň TJ 1:51:32
178 165 Pazderová Líba Sokol Kobylisy 1:51:59
179 75 Páral Roman KK Slavia Praha 1:52:22
180 316 Kůs Martin ČSAD Plzeň TJ 1:52:36
181 222 Thum Axel Němci 1 1:55:05
182 293 Kysl Jaroslav VTO Tygři Praha 1:55:19
183 289 Machník Václav VTO Tygři Praha 1:55:33
184 164 Šestáková Kateřina Sokol Kobylisy 1:56:57
185 203 Čihák Pavel SK Zlíchov 1:57:13
186 192 Kolovský František Odolena Voda 1:58:06
187 330 Beneš ČSAD Plzeň TJ 1:58:15
188 320 Andresíková Jana ČSAD Plzeň TJ 1:58:25
189 153 Anke Stefan Němci 1 1:58:40
190 73 Pácová Hana KK Slavia Praha 1:59:02
191 98 Harant karel Bohemians Praha TJ 1:59:27
192 319 Slovanová Jitka ČSAD Plzeň TJ 2:01:12
193 87 Koch Jens Chemnitzer Padel Freunder 2:03:16
194 70 Hrdlička Stanislav KK Slavia Praha 2:05:01
195 79 Matschke Wille MCR Glauchau 2:06:14
196 304 Brtnická Zdislava VTO Tygři Praha 2:08:45
197 292 Šefčík Alfréd VTO Tygři Praha 2:10:37
198 190 Romaniaková Adéla Odolena Voda 2:10:51
199 249 Heřmánek Jan Gymnázium v Praze 10 2:14:38
200 332 Havlice ČSAD Plzeň TJ 2:16:32
201 193 Lohnický Tomáš Odolena Voda 2:23:33
202 291 Pečenková Lucie VTO Tygři Praha 2:23:33
203 160 Vstrčil Jan Fast & Furious / Fast Food 2:23:58
204 99 Machálek P. Bohemians Praha TJ 2:25:14
205 191 Kolovský Pavel Odolena Voda 2:26:40
206 317 Kůsová Hana ČSAD Plzeň TJ 2:27:19
207 186 Janák Honza Racek Čelákovice 2:27:32
208 74 Barešová Katka KK Slavia Praha 2:29:02
209 72 Hrdlčková jana KK Slavia Praha 2:29:28
210 189 Benda Václav Racek Čelákovice 2:36:10
211 81 Nötzold Tobias MCR Glauchau 2:45:07
212 182 Šimon Marek Racek Čelákovice 2:46:38
213 188 Janáková Pájina Racek Čelákovice 2:49:22
214 181 Kudrna František Racek Čelákovice 2:59:08
215 185 Richter John Racek Čelákovice 3:14:45
216 151 Lahodný Jirka Brno - Hustý 3:16:54
217 150 Zvěřina Ondra Brno - Hustý 3:27:01