Vavřinecký potok - úvodní stránka
Vavřinecký potok - ročník 2010
Výsledky - ročník 2010
Vavřinecký potok - ročník 2010 - K1 vložený závod
Vavřinecký potok - ročník 2010 - C1 vložený závod
Vavřinecký potok - ročník 2010 - C2 vložený závod
2010
Vavřinecký potok - ročník 2010 - K1 hlavni závod
Vavřinecký potok - ročník 2010 - C1 hlavni závod
Vavřinecký potok - ročník 2010 - C2 hlavni závod
pořadí číslo posádka oddíl čas
1 3 Jiří Šťastný Racek Brno 0:26:55
2 6 Jiří Šlapák Racek Brno 0:28:56
3 45 Vojtěch Neumann Šán 0:29:41
4 26 Šulc Jan Felix Down River Crew 0:32:01
5 9 Kamil Reichardt Racek Brno 0:32:32
6 2 Markéta Rohanová Racek Brno 0:33:08
7 8 Martin Dojiva Racek Brno 0:33:30
8 7 Pavel Bečka Racek Brno 0:33:45
9 44 Renata Neumannová Šán 0:34:30
10 57 Petr Prause TJ Skol troja 0:34:37
11 11 Jan Žamberský Racek Brno 0:34:45
12 25 Horn Radek Down River Crew 0:35:06
13 290 Hoffmann jaromír Vodáci Napajedla 0:35:41
14 56 Kateřina Kohoutová TJ Skol troja 0:36:54
15 297 Mičák Milan Vodáci Napajedla 0:38:13
16 29 Vachule Marek Zora Praha TJ 0:39:52
17 160 Šolín Václav Slavia Hradec Králové TJ 0:40:06
18 200 Nepovolný Tomáš Vodáci Střekov 0:40:48
19 21 ŠNÝDL JAROSLAV 0:40:53
20 18 Martin Jílek Racek Brno 0:41:15
21 289 Stach Radek Slavoj Praha 0:41:43
22 121 Pour Vl. Junior Delfín Jablonec TJ 0:41:45
23 294 Chromý Zbyšek Vodáci Napajedla 0:42:03
24 48 Kvasil Karel Aqua Týnec 0:42:08
25 71 Kůdl Václav CKO Harfa - Praha 0:42:12
26 115 Chadim Bohumír Delfín Jablonec TJ 0:43:12
27 122 Pour Vl. Senior Delfín Jablonec TJ 0:43:14
28 282 Millerová jitka KVT Rakovník 0:43:14
29 118 Kulhánek Josef Delfín Jablonec TJ 0:43:21
30 120 Koudelka Matěj Delfín Jablonec TJ 0:44:30
31 119 Koudelka Jiří Delfín Jablonec TJ 0:44:55
32 19 Boris Váňa Racek Brno 0:45:10
33 17 Pavel Krpata Racek Brno 0:45:31
34 10 Renata Lobpreisová Racek Brno 0:46:03
35 22 PITRA  LIBOR 0:46:36
36 164 Čejková Kateřina Slavia Hradec Králové TJ 0:46:36
37 5 Veronika Holubová Racek Brno 0:46:55
38 159 Strnad Vašík Konstruktiva Kluv Vodňany 0:47:02
39 288 Hyka Ttomáš Slavoj Praha 0:47:51
40 24 Malý Stanislav Vodáci Napajedla 0:49:21
41 31 Javůrek Vítek IQ Nymburk 0:50:19
42 263 Plch Martin Union Plzeň 0:50:58
43 299 Adamec Roman Vodáci Napajedla 0:51:18
44 166 Škoda Štěpán Slavia Hradec Králové TJ 0:53:18
45 193 Dufek Tomáš Vodáci Střekov 0:53:37
46 285 Vondříček Jiří KVT Rakovník 0:53:50
47 161 Silber Jakub Slavia Hradec Králové TJ 0:54:24
48 239 Pilátová Soňa TJ Bohemians Praha, oddíl vodní turistiky a TOM 0:56:20
49 117 Kulhánek Jan Delfín Jablonec TJ 0:56:23
50 295 Klašková Petra Vodáci Napajedla 0:56:34
51 292 Nikl Jaroslav Vodáci Napajedla 0:56:54
52 243 Kopřiva Jáchym TJ Bohemians Praha, oddíl vodní turistiky a TOM 0:57:02
53 238 Pilát Jan TJ Bohemians Praha, oddíl vodní turistiky a TOM 0:57:53
54 182 Drásalová Irenka SK ZLÍCHOV PRAHA 0:58:23
55 14 Martin Zimmermann Racek Brno 0:59:33
56 181 Čiháková Zuzana SK ZLÍCHOV PRAHA 1:00:13
57 284 Gomola Rudolf KVT Rakovník 1:00:45
58 32 Tomáš Neumann Šán 1:01:15
59 185 Dvořák Karel SK ZLÍCHOV PRAHA 1:01:26
60 88 Wagner Steffen M&R Glauchau 1:02:34
61 241 Hlaváčková Martina TJ Bohemians Praha, oddíl vodní turistiky a TOM 1:03:06
62 116 Bedrník Jaroslav Delfín Jablonec TJ 1:03:23
63 13 Jaromír Kabeláč Racek Brno 1:03:33
64 180 Suchý Luboš SK ZLÍCHOV PRAHA 1:03:38
65 176 Mališ Martin SK ZLÍCHOV PRAHA 1:03:41
66 16 Jan Štambera Racek Brno 1:03:43
67 43 Jan Vinš Šán 1:04:22
68 174 Böhm  David SK ZLÍCHOV PRAHA 1:04:27
69 143 Suchý Jakub SOKOL TROJA 1:04:29
70 172 Aksman Radek SK ZLÍCHOV PRAHA 1:04:57
71 123 ČÁP Svojmír Vodácký klub Kladno 1:05:10
72 142 Barták Karel SOKOL TROJA 1:05:27
73 147 Srbková Hana SOKOL TROJA 1:05:53
74 272 Kratochvíl Daniel TJ ČSAD Plzeň 1:06:25
75 244 Kovářová Eva TJ Bohemians Praha, oddíl vodní turistiky a TOM 1:06:34
76 110 Šváb Miroslav Delfín Jablonec TJ 1:06:36
77 145 Trnka Človák SOKOL TROJA 1:06:41
78 296 Havlásek Miroslav Vodáci Napajedla 1:06:51
79 132 Weber Jorg Kanu Verein Neuruppin 1:07:20
80 266 Ulč Lubomír TJ ČSAD Plzeň 1:07:24
81 81 Tosch Rainer Chemnitzer Padel Freunder 1:07:36
82 234 Bínová Pavla TJ Bohemians Praha, oddíl vodní turistiky a TOM 1:07:48
83 131 Marschner Frank Kanu Verein Neuruppin 1:07:50
84 28 Plšek Racek Brno 1:08:19
85 146 Srbek Jiří SOKOL TROJA 1:08:41
86 78 Zimmermann Frank Chemnitzer Padel Freunder 1:10:07
87 173 Andrle Tomáš SK ZLÍCHOV PRAHA 1:10:23
88 168 Bláhová Monika Slavia Hradec Králové TJ 1:11:37
89 133 Appenrodt Jorg Kanu Verein Neuruppin 1:11:50
90 268 Bergerová Tamara TJ ČSAD Plzeň 1:12:19
91 84 Meese Bernhardt M&R Glauchau 1:12:31
92 90 Wildenauer Heiko M&R Glauchau 1:12:32
93 247 Čermáková Zuzana TJ Bohemians Praha, oddíl vodní turistiky a TOM 1:12:45
94 276 Šimonová Jana STS Chrášťany 1:12:57
95 126 JIRKA Martin Vodácký klub Kladno 1:13:10
96 242 Vodička Gríša TJ Bohemians Praha, oddíl vodní turistiky a TOM 1:13:24
97 141 Panuščík Panda SOKOL TROJA 1:14:02
98 125 KOZÁK Jan Vodácký klub Kladno 1:15:18
99 163 Linhart Josef Slavia Hradec Králové TJ 1:15:33
100 4 Monika Makešová Racek Brno 1:15:36
101 184 Procházková Lucie SK ZLÍCHOV PRAHA 1:15:38
102 293 Chromá Linda Vodáci Napajedla 1:16:30
103 235 Hlaváčková Zdena TJ Bohemians Praha, oddíl vodní turistiky a TOM 1:17:51
104 283 Prokšová Eva KVT Rakovník 1:18:13
105 270 Jirochová Gabriela TJ ČSAD Plzeň 1:18:51
106 130 Birkholz Frank Kanu Verein Neuruppin 1:19:39
107 82 Handrik Carsten Chemnitzer Padel Freunder 1:19:44
108 219 Trnobranská Ludmila Spoje Praha 1:19:53
109 279 Bukový Ondřej STS Chrášťany 1:20:33
110 265 Okrouhlý Oldřich TJ ČSAD Plzeň 1:20:49
111 169 Peterová Eva Slavia Hradec Králové TJ 1:20:51
112 191 Krnus Martin Vodáci Střekov 1:21:01
113 15 Michal Koubek Racek Brno 1:21:30
114 277 Vondra Vít STS Chrášťany 1:21:48
115 87 Schmulzle Jorg M&R Glauchau 1:23:17
116 35 Ondra Zeman Šán 1:23:39
117 303 Pavelka Ondřej Racek Brno 1:23:51
118 298 Mičák Michal Vodáci Napajedla 1:24:34
119 12 Pavel Gřunděl Racek Brno 1:25:45
120 177 Korouš Martin SK ZLÍCHOV PRAHA 1:26:28
121 209 Dřízhal Jiří Aqua Týnec 1:26:38
122 271 Syka Karel TJ ČSAD Plzeň 1:27:25
123 280 Beneš Michal STS Chrášťany 1:27:43
124 111 Šolce Libor Delfín Jablonec TJ 1:28:00
125 278 Bukový Petr STS Chrášťany 1:29:17
126 187 Kraml Martin SK ZLÍCHOV PRAHA 1:29:23
127 205 Hanzal Tomáš Aqua Týnec 1:29:31
128 291 Vrtal Petr Vodáci Napajedla 1:30:17
129 36 Jaroslav Havelík Šán 1:30:34
130 197 Bauerová Lenka Vodáci Střekov 1:30:50
131 178 Micka Jakub SK ZLÍCHOV PRAHA 1:31:12
132 246 Reidingerová Markéta TJ Bohemians Praha, oddíl vodní turistiky a TOM 1:31:30
133 202 Lepičová Alena Slovan Jindřichův Hradec TJ 1:31:59
134 38 Jakub Pašava Šán 1:32:26
135 192 Bitter Martin Vodáci Střekov 1:32:38
136 124 PODHORSKÝ Jiří Vodácký klub Kladno 1:32:43
137 83 White Steven Chemnitzer Padel Freunder 1:33:28
138 186 Benešová Kačka SK ZLÍCHOV PRAHA 1:34:50
139 245 Matějka Tomáš TJ Bohemians Praha, oddíl vodní turistiky a TOM 1:34:58
140 210 Dřízhalová Marie Aqua Týnec 1:36:48
141 40 Michal Krkavec Šán 1:37:11
142 170 Musil Jakub Táborníci JUKA 1:37:23
143 112 Christl Ivan Delfín Jablonec TJ 1:37:35
144 85 Klingenberger Frank M&R Glauchau 1:37:44
145 269 Čechová Hana TJ ČSAD Plzeň 1:38:29
146 109 Šváb Jakub Delfín Jablonec TJ 1:38:33
147 196 Pucová hana Vodáci Střekov 1:38:35
148 54 Pazderová Líba DRONTE 1:38:52
149 113 Drbohlav Jan Delfín Jablonec TJ 1:39:11
150 233 Hlaváček Jan TJ Bohemians Praha, oddíl vodní turistiky a TOM 1:39:21
151 50 Bouček Jan DRONTE 1:39:58
152 267 Zieglerová Alice TJ ČSAD Plzeň 1:40:00
153 86 Unger Heike M&R Glauchau 1:40:27
154 37 Kateřina Fialová Šán 1:40:34
155 33 Anna Sklalická Šán 1:41:01
156 194 Říha Kamil Vodáci Střekov 1:41:02
157 49 Bouček Ondra DRONTE 1:41:43
158 73 Hrdina Jonatán CKO Harfa - Praha 1:42:12
159 203 Hrůša Daniel Slovan Jindřichův Hradec TJ 1:43:23
160 207 Hanzalová Bára Aqua Týnec 1:43:27
161 171 Těšina Svatopluk Táborníci JUKA 1:44:57
162 34 Marie Petráková Šán 1:46:50
163 167 Procházka Lukáš Slavia Hradec Králové TJ 1:46:59
164 55 Soukup Petr DRONTE 1:47:35
165 68 Hrůzová Jana CKO Harfa - Praha 1:48:11
166 70 Tobolová Jitka CKO Harfa - Praha 1:48:42
167 217 Andr KVS Řeka 1:49:12
168 59 Škalda Martin CKO Harfa - Praha 1:49:39
169 232 Veverka Gymnázium v Praze 10 1:50:21
170 41 Štěpánka Svobodová Šán 1:51:40
171 42 Jana Mrskočová Šán 1:51:46
172 69 Zeller Honza CKO Harfa - Praha 1:51:52
173 221 Bouda Václav Racek Čelákovice 1:52:00
174 65 Modrá Julie CKO Harfa - Praha 1:52:20
175 208 Hanzalová Markéta Aqua Týnec 1:53:42
176 80 Bachmann Jorg Chemnitzer Padel Freunder 1:53:54
177 104 Hlaváček Martin KK Slavia Praha 1:54:15
178 74 Benešová Ivana CKO Harfa - Praha 1:54:22
179 97 Stehlík Petr KK Slavia Praha 1:55:32
180 52 Maňasová Iren DRONTE 1:55:58
181 98 Burešová Katka KK Slavia Praha 1:56:23
182 67 Hejna Martin CKO Harfa - Praha 1:56:55
183 39 Petra Fialová Šán 1:57:04
184 214 Tahal KVS Řeka 1:57:39
185 108 Reich Lukáš KK Slavia Praha 1:57:53
186 231 Pechková Alena Gymnázium v Praze 10 1:58:55
187 230 Kazmar Tomáš Gymnázium v Praze 10 2:00:12
188 229 Svobodová Alena Gymnázium v Praze 10 2:00:35
189 99 Procházka Jan KK Slavia Praha 2:02:29
190 149 Stejskal Jan SOKOL TROJA 2:05:09
191 64 Zelený Kuba CKO Harfa - Praha 2:05:26
192 61 Němcová Lenka CKO Harfa - Praha 2:07:38
193 92 Hrdlička Standa KK Slavia Praha 2:07:53
194 206 Hanzalová Hanka Aqua Týnec 2:07:53
195 227 Hamala Ladislav Racek Čelákovice 2:09:18
196 150 Brunďa SOKOL TROJA 2:10:34
197 66 Kojzar Zdeněk CKO Harfa - Praha 2:10:54
198 226 Král Petr Racek Čelákovice 2:11:29
199 102 Stehlík Tomáš KK Slavia Praha 2:11:44
200 215 Okrouhlý KVS Řeka 2:12:52
201 93 Vavřík Martin KK Slavia Praha 2:14:39
202 95 Burešová Veronika KK Slavia Praha 2:16:02
203 300 Dvořák Jiří Gymnázium v Praze 10 2:16:32
204 107 Zuman Filip KK Slavia Praha 2:17:12
205 96 Pilařová Zuzana KK Slavia Praha 2:17:30
206 100 Mašek Martin KK Slavia Praha 2:18:34
207 101 Povolná Petra KK Slavia Praha 2:19:28
208 51 Matějů Aleš DRONTE 2:21:40
209 223 Janáková Pavlína Racek Čelákovice 2:21:49
210 103 Stejskal František KK Slavia Praha 2:22:49
211 153 Černický Petr Odolena Voda 2:23:04
212 222 Janák Honza Racek Čelákovice 2:23:38
213 301 Busty Martin Gymnázium v Praze 10 2:23:59
214 72 Hrdina Pavel CKO Harfa - Praha 2:24:36
215 212 Vanko KVS Řeka 2:25:50
216 151 Bauer Stanislav SOKOL TROJA 2:27:56
217 225 Šimonová Michaela Racek Čelákovice 2:28:59
218 224 Kudrna František Racek Čelákovice 2:30:46
219 148 Luxa Jan SOKOL TROJA 2:32:41
220 137 Tomečková Katka SOKOL TROJA 2:37:44
221 135 Hanzalová Eva SOKOL TROJA 2:38:49
222 138 Kos Petr SOKOL TROJA 2:39:09
223 258 Homola Antonín VSK VUT Brno 2:42:40
224 60 Rott Henry CKO Harfa - Praha 2:44:31
225 156 Kolovský František Odolena Voda 2:45:54
226 94 Švecová Lenka KK Slavia Praha 2:46:40
227 154 Kolovský Pavel Odolena Voda 2:54:29
228 155 Podhaiská Eva Odolena Voda 2:56:01
229 140 Pekárek Čenda SOKOL TROJA 3:01:09
230 248 Hašek Martin VSK VUT Brno 3:07:55
231 252 Sailer Zbyněk VSK VUT Brno 3:11:57
232 260 Solar Pavol VSK VUT Brno 3:12:33
233 255 Kytýrová Zdeňka VSK VUT Brno 3:12:38
234 256 Bradáč Martin VSK VUT Brno 3:13:25
235 257 Hlaváč Zbyněk VSK VUT Brno 3:30:38
236 253 Cajzl Štěpán VSK VUT Brno 3:31:03
237 251 Vojtek Jan VSK VUT Brno 3:32:02
238 250 Martynek Tomáš VSK VUT Brno 3:38:09
239 144 Novák Jirka SOKOL TROJA 3:42:54
240 259 Šebrlová Pavla VSK VUT Brno 3:49:39